Evenementen

Varsseveld groep 5 - springen (25-26)
Varsseveld
SpringpaardenEvenementen

Varsseveld groep 5 - springen (25-26)

Varsseveld groep 5 - springen 025. Janna (Cardento X Corland) 026. Con Landra (Lupicor X Concorde)
07:4119 uur geleden
Varsseveld groep 4 - springen (16-27-22-20)
Varsseveld
SpringpaardenEvenementen

Varsseveld groep 4 - springen (16-27-22-20)

Varsseveld groep 4 - springen 016. May-Chella (Carambole X Colandro) 027. Mercedes (Eldorado van de Zeshoek X Hamlet) 022. Maika K (In Between X El Salvador) 020. Mica (In Between X Indoctro)
34:2219 uur geleden
Varsseveld groep 3 - springen (10-9-11-7)
Varsseveld
SpringpaardenEvenementen

Varsseveld groep 3 - springen (10-9-11-7)

Varsseveld groep 3 - springen 010. Maltic Dream (Baltic VDL X Zirocco Blue VDL) 009. My Stergold (Tangelo van de Zuuthoeve X Chin Chin) 011. Malibu (Hermantico X Zento) 007. Maerle (Glasgow-W vh Merelsnest X Veron)
31:4919 uur geleden
Varsseveld groep 2 - springen (5-8-13-15-18)
Varsseveld
SpringpaardenEvenementen

Varsseveld groep 2 - springen (5-8-13-15-18)

Varsseveld groep 2 - springen 005. Mimata G (Homerun X Indoctro) 008. Magna Carta MM (Emerald van 't Rutyershof X Contendro I) 013. Miladuela (Comme Il Faut X Toulon) 015. Missis Sjaan (El Salvador X Lux) 018. Miesielottie (Toulon X Burggraaf)
40:4220 uur geleden
Varsseveld groep 1 - springen (6-12-21-23-24)
Varsseveld
SpringpaardenEvenementen

Varsseveld groep 1 - springen (6-12-21-23-24)

Varsseveld groep 1 - springen 006. Me I'm Special NJ (I'm Special de Muze X Phin Phin) 012. Mariana (Tangelo van de Zuuthoeve X Baltic VDL) 021. Mipina (In Between X Lux) 023. Laduela (Berlin X Tangelo van de Zuuthoeve) 024. Grappa (Q.Breitling LS X Erato)
34:3220 uur geleden
Middenbeemster groep 3 - dressuur (35-36-38-39-53)
Middenbeemster
DressuurpaardenEvenementen

Middenbeemster groep 3 - dressuur (35-36-38-39-53)

Middenbeemster groep 3 - dressuur 035. Looking Gorgeous (Glamourdale X Vivaldi) 036. Laury Lisa (Connect X Vitens) 038. Livanto (George Clooney X Rousseau) 039. Liselot (Everdale X Krack C) 053. J (Johnson X Future)
44:1341 uur geleden
Middenbeemster groep 1 - springen (1-3-4-5-6)-002.mp4
Middenbeemster
SpringpaardenEvenementen

Middenbeemster groep 1 - springen (1-3-4-5-6)-002.mp4

Middenbeemster groep 1 - springen 001. Mille Feuille (Highlander X Vigaro) 003. Kalista Texel (Namelus R X Burggraaf) 004. La Luna Balia (Dallas VDL X Baltic VDL) 005. Lyminka M (Baloubet du Rouet X Sir Shutterfly) 006. Dolce (D&G) (Pierrot X May Sherif)
46:1341 uur geleden
Middenbeemster groep 2 - dressuur (41-42-43-44)
Middenbeemster
DressuurpaardenEvenementen

Middenbeemster groep 2 - dressuur (41-42-43-44)

Middenbeemster groep 2 - dressuur 041. Fadorijke T (Delatio X Jazz) 042. Fabiola (Florencio X Metall) 043. Rihanna NW (Sandro Hit X Weltmeyer) 044. Lyndon B Johnson SV (Johnson X Spielberg)
28:5041 uur geleden
Middenbeemster groep 4 - dressuur (29-30-31-33-34)
Middenbeemster
DressuurpaardenEvenementen

Middenbeemster groep 4 - dressuur (29-30-31-33-34)

Middenbeemster groep 4 - dressuur 029. Mystique Sollenburg (For Romance X Chinook) 030. Memorable Milya (For Romance X Ungaro) 031. It's a Lady (Everdale X Erik) 033. Kelly (Negro X Tolando) 034. Kadorijke (Ferguson X Ampere)
32:4641 uur geleden
Middenbeemster groep 5 - dressuur (24-25-26-27-28)
Middenbeemster
DressuurpaardenEvenementen

Middenbeemster groep 5 - dressuur (24-25-26-27-28)

Middenbeemster groep 5 - dressuur 024. Mariposa Cara C (In Style X Don Schufro) 025. Mytrichta van de Westen (Desperado X Apache) 026. Million Dynasti H (Apache X Johnson) 027. Mini Me Lita C (Dream Boy X UB40) 028. Melody DH (Glock's Toto jr X Jazz)
40:4641 uur geleden
Middenbeemster groep 6 - dressuur (17-18-19-21)
Middenbeemster
DressuurpaardenEvenementen

Middenbeemster groep 6 - dressuur (17-18-19-21)

Middenbeemster groep 6 - dressuur 017. Madelon VHS (Hennessy X Delatio) 018. Maja-Fee (Hitmaker X Goodtimes) 019. Maitresse Texel (Glock's Toto jr X Jazz) 021. Marvel Utopia SKL (Desperado X Dayano)
29:5541 uur geleden
Middenbeemster groep 7 - dressuur (11-20-13-7-8-9)
Middenbeemster
DressuurpaardenEvenementen

Middenbeemster groep 7 - dressuur (11-20-13-7-8-9)

Middenbeemster groep 7 - dressuur 011. Miss Congeniality A.S. (El Capone X Flemmingh) 020. Madame Catrasse (Glock's Toto jr X Ferro) 013. Midnight Suprise EMBE (Totilas X Sorento) 007. Mecidin (Indian Rock X Wellington) 008. Mistique (Ferdinand X Ampere) 009. Mission V/D Debbehoeve (Glamourdale X Sir Donnerhall)
51:2941 uur geleden